اخبار جوانرود

همابش اصلاح الگوی مصرف در جوانرود

همایش ملی راهبردهای اصلاح الگوی مصرف در نظام آموزشی  توسط دانشگاه های پیام نور منطقه اورامانات و بسیج اساتید استان کرمانشاه در مجتمع فرهنگی هنری شهرستان جوانرود برگزار شد .

در این همایش جانشین فرمانده سپاه نبی اکرم استان کرمانشاه شکست استبداد واستعمار وخودباوری واستقلال کشور را مدیون بازشناسی و بازبینی مبانی دینی امام خمینی (ره) دانست وگفت : امام راحل باشکست استبداد وکنارزدن قدرتهای بیگانه استقلال وخودباوری را برای مردم به ارمغان آورد . سردار ریحانی با اشاره به پیشرفتهای علمی کشور در عرصه های مختلف گفت: امروز ناراحتی عصبانیت دشمنان از کشور ما پیشرفت کشور ما در جهت رشد وتوسعه است و این رشد وتوسعه همه جانبه کشور خارچشم دشمنان شده است . وی در ادامه وحدت را رمز پیروزی نظام وانقلاب دانست وافزود : از افتخارات این نظام وانقلاب وحدت است وتا زمانی که این وحدت وانسجام باشد هیچ آسیبی به این مملکت نخواهد رسید .سردار ریحانی در پایان مردم را به هوشیاری در مقابل توطئه های دشمنان دعوت کرد .

در ادامه این همایش دکتر فرشادفر رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه نیز گفت : شعار اصلاح الگوی مصرف وعملیاتی شدن همه جانبه آن نقطه عطفی درمسیر توسعه پایدار ایران اسلامی است چرا که با دست یافتن به شیوه های نوین صرفه جوی در مصرف می توان از بحرانهای مالی ة اقتصادی و اجتماعی جلوگیری کرد . وی اصلاح الگوی مصرف در برنامه ریزی ، اصلاح الگوی مصرف در تحقیقات آموزشی ، اصلاح الگوی مصرف درتربیت دینی ، اصلاح الگوی مصرف در مدیریت ، تکنولوژی آموزشی در فلسفه وتعلیم وتربیت از راهکارهای مطرح شده در این همایش عنوان کرد . به گفته دبیر این همایش از 130 مقاله ارائه شده به دبیرخانه این همایش  10 مقاله به عنوان مقالات برتر ، 21 مقاله برگزیده ودر مجموع 31 مقاله به چاپ رسیده است . در پایان به مقلات برتر جوائزی اهداء گردید .

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)