اخبار جوانرود

شهرستانهای قصرشیرین و جوانرود پرمهمان ترین شهرستانهای کرمانشاه

مهمانان استان کرمانشاه از مرز یک میلیون و 800 هزار نفر گذشت
کرمانشاه - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه اعلام کرد: بر اساس تازه ترین آمارها تا ساعت 24 شب گذشته، شمار گردشگران و مهمانان ورودی به استان از مرز یک میلیون و 800 هزار نفر گذشته است.

منوچهر پشنگ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این تعداد از مهمانان استان در مقایسه با مدت مشابه سال 88 افزایشی چشمگیر را نشان می دهد و قطعا روند ورود مهمانان به استان در روزهای آتی نیز تداوم خواهد یافت.
وی گفت: نهایت تلاش ما بر این است که آمار واقعی با حداقل ضریب خطا و براساس گزارشهای مراکزی چون آموزش و پرورش، اداره کل پایانه ها، مراکز بلیت فروشی، هتل ها و.. را ارایه دهیم.
وی ادامه داد: استان کرمانشاه به دلیل اینکه در نقشه جغرافیایی کشور از موقعیتی ممتاز برخوردار بوده و حتی مسافرانی که قصد رفتن به استانهای همجوار را دارند نیز از این استان می گذرند و با در نظر داشتن وضعیت کیفی مناسب جاده های استان، یکی از گردشگرپذیرترین استانهای کشور می باشد.
وی با اشاره به بارشهای شب گذشته که توام با وزش باد شدید نیز بود، گفت: خوشبختانه هیچ گونه گزارشی دال بر رخداد یا حادثه ای برای مهمانان اسکان یافته ندشته ایم و آن هم به این دلیل است که بیشتر مهمانان اسکان یافته در مراکز تحت پوشش ما در هتلها، هتل آپارتمانها، مدارس، خانه های استیجاری، مهمانسراها و.. تمرکز داشته اند.
وی از شهرستانهای قصرشیرین و جوانرود به عنوان پرمهمان ترین شهرستانهای استان نام برد و گفت: در قصرشیرین و به همت همکاران ما در سپاه پاسداران، شمار کاروانهای راهیان نور در نوروز امسال افزایشی چشمگیر داشته و جوانرود هم به دلیل وجود بازارچه موقعیت ممتازی در جذب مهمانان بدست آورده است.
571/567
نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)