X
تبلیغات
زولا

اخبار جوانرود

40 میلیارد ریال برای ساخت فضای آموزشی جوانرود اختصاص یافت

به گزارش ایرنا، مصطفی عظیمی روز سه شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش افزود: این اعتبار برای چهار فضای آموزشی جوانرود هزینه می شود.

وی با اشاره به اجرای نظام آموزشی 3-3-6 تصریح کرد: جوانرود برای اجرای این طرح جدید نیاز به 10 فضای آموزشی دارد و این در حالی است که هم اکنون 28 مدرسه به صورت چرخشی فعال است و در این راستا با توجه به کمبود فضای آموزشی شهرستان باید فکری برای حل این مشکل کرد.

عظیمی با اشاره به مقام شامخ معلم تاکید کرد؛ هفته بزرگداشت مقام معلم نیز طبق سالهای گذشته باشکوه و منزلت خاصی در شان و منزلت معلمین برگزار می شود. امام جمعه جوانرود نیز با اشاره به جایگاه و مقام معلم گفت: مقام معلم در همه صفحات تاریخ برجسته و آشکار است و از اول آفرینش مهد پاکی و گذشت بوده و خواهد بود.

ماموستا ملا احمد فخری افزود: اگر تربیت را فراهم نمودن زمینه های بالندگی، متعادل کردن و بالابردن گوهر آدمی بدانیم و هدفش را فعلیت بخشیدن به استعدادهای بالقوه آدمی در جهت کمال مقدّر و قرب الی اللّه در نظر آوریم، بدون شک معلّمان در تحقق این امر نقش ارزنده و بسزایی دارند.

وی تصریح کرد: اگر مقصد تعلیم را انتخاب و انتقال عناصر فرهنگی و تجارب بشری به نسل دیگر تصور کنیم این معلمان اند که در جوامع گوناگون و در اعصار مختلف در انتقال چنین عناصر و مفاهیمی سهم فراوانی داشته اند.

امام جمعه جوانرود اضافه کرد: شهید مطهری یکی از معلمان راستین است که با نگاه ترکیبی به همه معارف بشری نامش بر تارک زمان می درخشد.

ماموستا فخری یادآور شد: مهمترین رسالت آموزش وپرورش تربیت نسلی مومن و متعهد برای مقابله با تهدیدات فرهنگی و جنگ نرم دشمن است.

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)